Baner

Dwa elementy bielizny, które warto mieć u siebie w domu

Pięknej bielizny nie należy tylko podziwiać przez szyby wystawowe. Manekin to nie najlepszy sposób na to, by eksponować koronkowe dzieła sztuki krawieckiej. Piękna bielizna powinna być noszona przez kobiety, na których prezentuje się najlepiej. Są takie elementy bielizny, które warto mieć w swojej szafie, aby od czasu do czasu poczuć się wyjątkowo pięknie i seksownie. Zasługuje na to każda kobieta.


Pończochy i pas do pończoch

Można być pragmatycznym i nosić rajstopy. Czasem jednak warto być nie tylko  pragmatycznym ale też seksownym. Właśnie taki efekt gwarantują piękne pończochy, które są zapinane na pas do pończoch Triumph - przykłady z Triumfomania.pl. Taki zestaw wygląda niezwykle zmysłowo, każda kobieta zrobi powalające wrażenie, zakładając taką bieliznę.


Koronkowe body

Koronkowe body to kolejny egzemplarz bielizny, w który trzeba się zaopatrzyć jak najszybciej. Body wróciło do łask, nosi się je pod marynarki czy swetry, jako zamiennik bluzki do spódnicy, szortów, lub po prostu do spania. Warto znaleźć dla siebie piękne body, szczególnie w okresie wyprzedaży, kiedy ceny w wielu sklepach bardzo spadają. Nowy pas do pończoch Triumph, oraz nowe koronkowe body, będą idealnym bieliźnianym duetem do zadań specjalnych.


Tags: