Baner

Strój kąpielowy a figura

Dobrze dobrany strój kąpielowy Triumph potrafi wymodelować sylwetkę i podkreślić jej wszystkie atuty. Jakie fasony kostiumy sprawdzą się przy poszczególnych typach sylwetki?


Gruszka

Ten typ sylwetki cechuje się raczej niewielkim biustem i szerszymi dolnymi partiami ciała. W takiej sytuacji majtki nie powinny być zbyt mocno wycięte. Należy unikać również tych w mocne wzory, które optycznie poszerzają. Stroje kąpielowe Triumph (http://triumfomania.pl/stroje-kapielowe - o tych mowa, jakby ktoś nie wiedział) powinny być w tej sytuacji nieco ciemniejsze, zwłaszcza w dolnych partiach. Warto pamiętać, że nie tylko czerń wyszczupla. Dobrze sprawdza się tez granat czy ciemny brąz. Można nieco poszaleć w górnej części stroju.


Jabłko

Ta figura cechuje się szerszymi ramionami i talią oraz szczupłymi nogami. W takiej sytuacji zwykle problematyczny jest brzuch, a więc sprawdzają się raczej kostiumy jednoczęściowe. W przypadku klasycznego bikini biustonosz powinien posiadać fiszbiny i grubsze ramiączka. Majtki także nie mogą być zbyt mocno wycięte.


Kolumna

Kolumny mają szerokie ramiona i biodra oraz nie posiadają wycięcia w talii. W takiej sytuacji warto postawić na stanik push-up z wzorzystego materiału oraz mocno wycięte figi. Sylwetce w takiej sytuacji trzeba bowiem stworzyć talię.


Tags: