Baner

Bielizna wyszczuplająca - szybki sposób na zgrabniejszą sylwetkę

Zazwyczaj gdy mówi się o bieliźnie modelującej, uwaga skupia się na dodatkowych kilogramach. Tymczasem bielizna wyszczuplająca może być wskazana dla bardzo szczupłych kobiet, które chciałyby ukryć dodatkowe fałdki czy spłaszczyć nie zawsze idealnie płaski brzuch.


Modelująca bielizna na każdą sylwetkę

W sklepach kobiety znajdą majtki, specjalne biustonosze oraz koszulki modelujące. Wybór bielizny zawsze jest uzależniony od ubrań, pod które bielizna ma być założona. Pod przezroczyste białe bluzki oraz prześwitujące materiały warto zakładać modelujące koszulki czy halki w cielistym kolorze, najlepiej, aby nie posiadały one żadnych koronkowych wstawek. Halki modelujące przywracają sylwetce właściwe proporcje, dlatego można je nosić także po sukienki i spódnice ołówkowe. Jednak wybierając koszulkę czy halkę jako bieliznę wyszczuplającą pod spódnicę czy przylegającą do ciała sukienkę należy pamiętać, aby miała ona odpowiednią długość. W tym przypadku sprawdzają się również majtki modelujące, najlepiej z wysokim stanem, który kończy się tuż pod biustem.


Modelujące biustonosze mogą nosić kobiety z dużym biustem, jednak należy pamiętać, że ten rodzaj bielizny zakładany bezpośrednio na ciało może biust zbytnio spłaszczyć, co nie zawsze jest zgodne z założonym przez kobietę efektem.


Tags: