Baner

Erotyka w służbie zdrowia - kulki gejszy

Gadżet erotyczny, który jednocześnie dba o nasze zdrowie? Dla niektórych to brzmi nieprawdopodobnie, ale tak, istnieje taki gadżet! Są nim kulki gejszy.

Kulki rozkoszy

Kulki gejszy (znane także jako kulki waginalne) na pierwszy rzut oka nie zdradzają swojej prawdziwej natury. Mają różną wagę, zazwyczaj są to jedna kulka lub dwie, połączone ze sobą, chociaż można spotkać inne konfiguracje. Wyglądają jak zabawka i tak jest - z tym, że jest to zabawka erotyczna. W każdej kulce znajduje się mniejsza kulka lub kulki, które przy ruchu wprowadzane są w drgania. Kulki gejszy umieszcza się w pochwie, podczas ruchu zaczynają one wibrować, co może doprowadzić do osiągnięcia rozkoszy.

Polecane przez ginekologów

Ten gadżet erotyczny jest bardzo polecany przez ginekologów i położników, dlaczego? Ponieważ kulki waginalne to doskonałe ćwiczenie dla mięśni Kegla oraz mięśni dna macicy. Sprawdzają się szczególnie u kobiet w okresie menopauzy, a także dla kobiet po porodzie czy nietrzymających moczu i pozwalają na szybką regeneracje. Oczywiście przyjemnym skutkiem ubocznym ich noszenia jest zwiększenie doznań podczas stosunków waginalnych. Noszenie kulek gejszy należy rozpocząć od kilkuminutowych sesji, z czasem mięśnie się wzmocnią i będzie można je mieć w sobie nawet przez kilka godzin. Kulki gejszy powinny być wykonane z bezpiecznego dla delikatnych części intymnych materiału, na przykład silikonu medycznego.
Tags: