Baner

Bielizna damska i kilka grzechów głównych naszych pań

Wydaje się, że kobiety o bieliźnie damskiej wiedzą wszystko lub prawie wszystko. A jednak, zerkając dyskretnie na niejedna przedstawicielkę płci pięknej, można dostrzec szkolne błędy w doborze poszczególnych elementów bieliźniarskich. Oto niektóre z nich:

Źle dobrane biustonosze
Na polskich ulicach nagminnie można spotkać kobiety w źle dobranych stanikach. Braffiterki, czyli kobiety zajmujące się zawodowo doborem staników, nie bez powodu podnoszą alarm, że aż 80 % kobiet w Polsce nosi zły rozmiar stanika. Efekty są widoczne gołym okiem. Biust nie jest odpowiednio podtrzymany, co przekłada się na zniekształcenie całej sylwetki. 

Za małe majtki
Majtki to bielizna damska, której wybór nie powinien nastręczać zbyt wielu problemów. A jednak kobiety bardzo często noszą za małe rozmiary majtek. Rezultat jest mało przyjemny dla oka. Bielizna wrzynająca się w pośladki i uda, zwłaszcza przy opiętych spodniach lub spódnicy wygląda mało estetycznie.

Bielizna wystająca spod ubrania
W założeniu ramiączko biustonosza wystające spod bluzki ma chyba wyglądać seksownie. Wcale jednak tak nie jest. Do bluzek bez lub z bardzo cienkimi ramiączkami kobiety powinny wybrać stanik bez ramiączek. Natomiast w przypadku bluzek zapinanych na szyi lub z mocno wyciętymi ramionami sprawdzają się biustonosze z zapięciem na krzyż lub wokół szyi. I nic nie wystaje spod ubrania. Widok stringów wystających spod spodni biodrówek już chyba nikogo nie dziwi, a też jest wyjątkowo nieelegancki. Bielizna powinna być ukryta pod ubraniem.

Więcej bielizny damskiej możecie znaleźć pod adresem: http://www.misterna.pl/

Tags: