Baner

Dlaczego nie powinnaś kupować pierwszego lepszego biustonosza?

Biustonosze

Można je lubić albo nie, ale większość kobiet i tak z nich korzysta. Mamy na myśli biustonosze. Te z pozoru proste elementy naszej garderoby w rzeczywistości mają bardzo duże znaczenie, zaczynając od odciążania naszego kręgosłupa.

Kobiety zazwyczaj wybierają te modele, które pozwolą im skutecznie podkreślić albo optycznie zmniejszyć (tak, to też się zdarza...) biust. Jeśli biustonosz został dobrany prawidłowo, bez problemu osiągniemy cel, jaki sobie założyłyśmy. Gorzej jednak, gdy przy wyborze pomylimy się albo po prostu z braku czasu wybierzemy pierwszy lepszy. Wówczas nie spełni swojej funkcji najlepiej, czyli chociażby nieprawidłowo wymodeluje nasz biust.

Odpowiednio dopasowany biustonosz to jednak tylko połowa sukcesu. Tą drugą jest umiejętność odpowiedniego założenia go.
Powinniśmy zwracać uwagę na to, czy w miarę upływu czasu nie należy zadbać o ponowne wyregulowanie jego elementów. Może się bowiem okazać, że trzeba będzie poprawić długość ramiączek.

Nie zapominajmy również o tym, że zmiany nie zachodzą jedynie w elementach biustonosza, ale także w nas samych. Wystarczy, że lekko przytyjemy bądź schudniemy, a już biustonosz będzie potrzebował ponownego dopasowania do naszego ciała.

Tags:   Biustonosze