Baner

Stringi na cenzurowanym, czyli bielizna damska a zdrowie

stringi

Bielizna damska powinna być funkcjonalna, seksowna i ... zdrowa. Czy w pogoni za perfekcyjnym wyglądem zdarza ci się zapominać lub bagatelizować kwestie zdrowotne skupiając się na estetyce bielizny?

Jeśli tak robisz może czas na zmianę podejścia do tego typu wyborów. 

Z wiekiem, coraz więcej kobiet przekonuje się, że mamy i babcie miały rację twierdząc, iż majtki damskie powinny być przede wszystkim przewiewne. Stringi, figi i bokserki noszone na co dzień (niezależnie od wybranej przez nas formy) muszą umożliwiać oddychanie skórze i delikatnym miejscom intymnym. 

Dlaczego?

W czasach, gdy liczy się przede wszystkim doskonały wygląd a bielizna jest jedną z ważniejszych części decydujących o wyglądzie i komforcie, dobór majtek (ich fasonu, materiału z jakiego są wykonane, etc.) miewa naprawdę ogromny wpływ na zdrowie intymne kobiet.  
Pod wpływem antykoncepcji, nieprzewiewnej bielizny wykonanej np. ze sztucznych tkanin, innych części stroju równie sztucznych i obcisłych, zaburzeniu ulega mikroflora bakteryjna miejsc intymnych. Dzieje się tak z braku tlenu. To dlatego majtki damskie, czyli wszelkie figi, stringi i inne fasony bielizny powinny być wykonane z przewiewnych, naturalnych materiałów.

Tags:   stringi